Joined
·
488 Posts
Has anyone used this product? If so, have you had any success? Where did you place it (ground, vegetation, etc)? I was thinking about giving it a try and wanted to see if anyone has tried it before I bought it. Thanks.
[up] ur better off with corn, it costs around 30$ for a gallon of cmere deerToo expesive, save your money for something else
[up] Also expensive, but it puts out some delicious aroma that you would feel like licking it yourself, used it once (the block you screw into a tree) and watched does and button bucks take turns licking itAcorn Rage